סל קניות | תיק לקוח
חיפוש
מילת מפתח / דגם:
 
   
ראשי רגילות חברות מבצעים הרשמה צור קשר
 מדריך רכישת מכונת גילוח
בחר מכונת גילוח בנחת

בחירת מכונת גילוח חשמלית שתתאים לך, לעורך ולפניך, אינה צריכה להיות משימה קשה, עם כל כך הרבה יצרנים, ועוד יותר דגמים, אנו בטוחים כי תוכל למצוא באתרנו מכונה שתשביע את רצונך.
שים לב, בשוק ישנן מכונות גילוח משוחזרות, Reconditioned, אלו מכונות שנרכשו ע"י צרכנים בצפון אמריקה, שם יש מדיניות החזרה למוצר עד 60 יום ממועד הקניה, אם הלקוח אינו מרוצה, הוא רשאי להחזירן ליצרן, היצרן מעביר אותן לקבלן, וזה מחזיר אותן למצב של מכירה חוזרת, מכונות אלו נארזות מחדש באריזה לא מקורית עליה נכתב Reconditioned, או BB, ומוחזרות לשוק במחיר מופחת משמעותית, איננו פוסלים מכונות אלו, אך זו בחירה של הקונה, כל עוד המוכר מציין שזו מכונה משוחזרת, אל תתפתה לסיפורים של המוכר כגון, תצוגה, עודפים, קרא את ההסברים על העטיפה ותחליט אם מכונה זו שככל הנראה השתמשו בה בעבר, מתאימה לך, לפי מיטב ידיעתנו לא רשום בשום מקום כי הלהבים הוחלפו' ולדעתנו זה המצב, אלא אם מצויין על האריזה כי הלהבים אכן הוחלפו לחדשים, נוכל רק לציין כי לעיתים מחיר מכונות אלו זול יותר מרכישת רק להבים למכונה זו, וזה אומר הכל.
יש לך שאלות בנושא זה, תוכל להתקשר ל 054-24-88000 או לשלוח מייל דרך האתרץ
 
שיקולים בבחירת מכונת גילוח,
 1. ישנם כמה יצרנים בעלי מוניטין, המלצתנו לרכוש אך ורק מכונה מאחד היצרנים הידועים, אל תתפתו לרכוש מכונת גילוח זולה מיצרן אלמוני רק בגלל המחיר המפתה, כיום מכונות גילוח מיצרנים ידועים, מגיעות לביצועים הקרובים מאוד ללהב, ובסופו של דבר, מכונת גילוח טובה, תשמש אותך שנים רבות.
 2. פיליפס היא בעלת הפטנט העולמי לראשי גילוח עגולים, ושולטת בשוק הגילוח העולמי וגם בישראל, לשאר היצרנים יש פתרונות עם רשת, איזה פתרון טוב יותר עבורך?, זה רק תלוי בך, המלצתנו, אם היתה לך מכונת גילוח בעבר, והיית מרוצה מהגילוח, רכוש מכונה מאותו היצרן, אך אין זה אומר שלא כדאי לבדוק גם יצרנים אחרים, או סוג אחר של להבים, המכונות החדישות כיום, מציעות ביצועי גילוח מדהימים לרוב האנשים,
 
אילו סוגי מכונות ישנן בשוק,
 1. מכונות חשמל בלבד, המופעלות על רשת החשמל הביתית בלבד, זו המכונה היעילה ביותר, והפחות בעייתית, המנוע מקבל את כל ההספק אותו הוא דורש ומסתובב בקביעות במירב הסיבובים, אין בעיה של סוללות נטענות הדורשות החלפה כל כמה שנים, אבל, קיימת המגבלה של התקע שחייב להתחבר לשקע.
 2. מכונות נטענות בלבד, ( Cordless ), אין אפשרות גילוח כאשר הסוללות במכשיר ריקות, ע"י חיבור לרשת החשמל, אלא יש להטעין את המכונה תחילה, וזו מגבלה רצינית.
 3. מכונה חשמל / טעינה, ( Cord / Cordless ), רב שימושית והפופולרית ביותר, נתנת לשימוש גם בחיבור ישיר לרשת החשמל, וגם על סוללות נטענות בתנאי שהן טעונות. בסוג מכונות זה, מומלץ להתגלח ללא חיבור לחשמל, אלא על הסוללות, ולהטעינן רק עם האתרעה על מתח סוללות נמוך, בדרך כלל כ-20% מקיבולתה, גילוח במכונות נטענות כאשר התקע מחובר לשקע, אינו מוסיף לאיכות הגילוח במאומה, מאחר וגם אם זה המצב, הרי המנוע מקבל אך ורק מה שיש בתוך הסוללה ולא את המתח המגיע מהשקע.
 4. מכונות המופעלות על סוללות רגילות, היינו ממליצים על מכונה זו למתגייסים החדשים, ולצעירים, אשר זקנם רך, ולא החליטו עדיין לאן מועדות פניהם ( תרתי משמע ) בנושא הגילוח, מכונות אלו, זולות יותר בדרך כלל, כך שאם עדיין לא החלטת, זו המכונה שלך, לא היינו ממליצים על סוג זה של מכונות לגילוח יום יומי, אלא גילוח מזדמן.
 
מהי הדרך הטובה לגילוח במכונה חשמלית
 1. הפעל לחץ מתון על עור הפנים.
 2. התגלח כאשר פניך יבשות ונקיות.
 3. במכונות פיליפס, מומלץ להתגלח במעגלים, וכנגד כיוון הזיפים.
 4. לאחר רכישת מכונת גילוח חדשה, תן לזקן שלך ולעור הפנים תקופת הסתגלות.
 
מתי עלי להחליף את הלהבים, במכונת פיליפס.
 1. כאשר אתה מרגיש שהגילוח במכונה אינו מספק.
 2. כאשר הרשת נפגמה או נסדקה, מצב זה יכול לגרום לפציעת העור.
 3. בגילוח יום יומי של כחמש דקות, מומלץ להחליף להבים פעם בשנתיים.
 4. מומלץ להחליף את שלושת הלהבים באותה העת ואך ורק כסט של להב ורשת חיתוך.

כיצד נאריך את חיי המכונה.
 1. חשוב, לא לאחסן את המכונה בחדר הרחצה, עקב הלחות הרבה השוררת במקום זה.
 2. בקיץ, החום ברכב הינו גבוה, ועלול לגרום נזק לרכיבים האלקטרונים של מכשיר הגילוח,
 3. במכונות נטענות, מומלץ לטעון את הסוללות רק כאשר הן מגיעות לכ 20% מתכולתן המלאה.
 
  

שם:
טל:
נושא/דגם:
שלח >>

קטגוריותאתר מאובטחהחשבון שלי צור קשר תקנון מכונות תספורת
Powered by Logate Technologies   נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות
מספקת שירותי חנות וירטואלית  קידום אתרים  אחסון אתרים